Vrijwilligers van Kanjers voor Kanjers op bezoek bij de ‘Superboeren’ van de Graafschap.

De vrijwilligers van Kanjers voor Kanjers zijn vrijdagavond op bezoek bij de BVO de Graafschap voor de wedstrijd tegen MVV uit Maastricht. De Coronajaren zijn zeker voor al onze vrijwilligers niet gemakkelijk geweest. Veel activiteiten konden niet doorgaan, waardoor er onderling ook minder contact is geweest. Als blijk van waardering en in samenwerking met De Graafschap en Toonen reizen, is het gelukt om een speciale avond voor alle vrijwilligers te organiseren. De vrijwilligers worden opgehaald met de Graafschap spelersbus van Toonen reizen en afgezet bij het stadion. Er is een avondvullend programma, met natuurlijk de voetbalwedstrijd Graafschap-MVV en na afloop een gezellige borrel.
Kanjers voor Kanjers is sinds 2019 maatschappelijk partner van de Graafschap en andersom is de Graafschap ambassadeur van Kanjers voor Kanjers (link naar artikel). Voor beiden is het speelveld gelijk, namelijk de Achterhoek, vandaar deze bijzondere samenwerking.