Twee nieuwe ambassadeurs voor Kanjers voor Kanjers

We zijn vereerd dat onze stichting twee nieuwe ambassadeurs mag verwelkomen.

Loes Gunnewijk is professioneel wielrenster bij het Australische team Orica- GreenEdge en heeft onlangs nog de Tour Down Under gewonnen. Loes vertelt ontzettend vereerd te zijn ambassadeur te worden van Kanjers voor Kanjers. Dat past bij haar, zo vertelt ze. “Ik heb en haal veel plezier uit mijn sport. Als geboren Achterhoekse wil ik daarom graag mijn steentje bijdragen aan de stichting, zodat ieder kind kan sporten en spelen.”

Thijs van Amerongen is een van Nederlands beste veldrijders. De uit Vorden afkomstige professional heeft onlangs de overstap gemaakt naar de Belgische cyclocross topploeg Telenet Fidea Cycling Team. Het veldseizoen is zojuist afgesloten maar met dit team traint Thijs de hele zomer door. Door zijn prestaties in het steeds populairder wordende veldrijden hoopt Thijs dat kinderen worden gestimuleerd om te sporten en te spelen.