Opbrengst Loes Gunnewijk Classic voor Kanjers!

De Loes Gunnewijk Classic, het afscheid van Loes als professioneel wielrenster, heeft onze stichting een prachtig bedrag opgeleverd. Donderdag 9 juli jl. overhandigde Loes een cheque van 805 euro aan Maikel Sellink, bestuurslid van de stichting. “Ik ben ambassadrice van Kanjers voor Kanjers, dus het leek het mij mooi om me hiervoor ook in te zetten tijdens mijn afscheid”, aldus Loes. Dat afscheid werd eind juni een groot wielerfeest waarbij vele wereldtoppers aanwezig waren.

Het opgehaalde bedrag werd tijdens de Loes Gunnewijk Classic vooral ingezameld onder de vele deelnemers aan de toertocht. Zij gaven allen een vrije gift. 

Dank je wel Loes voor deze mooie donatie. Zoals Loes zelf al aangeeft is het fantastisch projecten te kunnen realiseren voor kinderen voor wie het niet vanzelfsprekend is te sporten en spelen. We wensen Loes veel succes en we zien haar uiteraard ook bij het Achterhoek WielerSpektakel 2015.