KrampRun steunt stichting Kanjers voor Kanjers al jaren door de opbrengst van de enorm populaire Run te schenken aan de Achterhoekse stichting. Kinderen voor wie het niet vanzelfsprekend is te laten sporten en spelen: dat is de doelstelling van Kanjers voor Kanjers.

9 september 2017 vond de zevende editie plaats van de KrampRun. Dat de KrampRun in de Achterhoek bekend staat als een meer dan populaire run, blijkt uit de massale inschrijvingen van bedrijven, kinderen en de topatleten. Men moet er snel bij zijn, de run is al snel vol. De opbrengst van de inschrijvingen schenkt de organisatie van de KrampRun al jaren aan Kanjers voor Kanjers. Afgelopen editie was wederom een zeer geslaagde editie. Het recordbedrag van maar liefst € 10.552,00 werd onlangs overhandigd aan Kanjers voor Kanjers.

Ieder jaar koppelt Kanjers voor Kanjers een project aan de KrampRun. De deelnemers zien direct wat de stichting met de opbrengst doet. In 2017 heeft Kanjers voor Kanjers zelfs 3 projecten kunnen koppelen aan de KrampRun:

Hidde Brockötter uit Neede heeft een speciaal op maat gemaakte rolstoelfiets mogen ontvangen. Hidde was zelf aanwezig tijdens de KrampRun en heeft vol trots de rolstoelfiets samen met zijn familie in ontvangst genomen.

Een aantal kinderen mochten een ballonvaart maken. De route van de hardlopers lag langs het terrein waar de ballon de lucht in zou gaan met de kinderen en hun begeleiders. Dat de weergoden die dag niet helemaal meewerkten was jammer, maar een week later konden de vier kanjers toch genieten van een onvergetelijke ervaring.

Bij VSO Pronova in Winterswijk wordt een gedeelte van het schoolplein aangepast door een kunstgrasveld aan te leggen. Geen modder en gaten meer, maar een perfect veld waar de jeugd kan spelen en sporten.

Kanjers voor Kanjers is er enorm trots op het goede doel te mogen zijn van de KrampRun. Mede door de fantastische opbrengst kan de stichting veel kinderen in de Achterhoek laten sporten en spelen.

Alle deelnemers van de KrampRun: ontzettend bedankt voor jullie inzet en heel graag tot 8 september 2018.

Kramp Run en Kanjers voor Kanjers: Samen Sterk!

vlnr: Sjoerd Boom (KrampRun), Jan Frans Berends (directie Kramp groep), Sabine Hoitink en Jantine de Haan, Gerrit Dijkslag (Kramp groep) en Reiner Sloetjes (directie Kramp groep)

e-max.it: your social media marketing partner
Default Image
23 juni 2019

De Graafschap en Kanjers voor Kanjers gaan verbintenis aan!

Vanaf seizoen 2019-'20 is Kanjers voor Kanjers Maatschappelijk Partner van De Graafschap. Andersom is De Graafschap ambassadeur van Kanjers voor Kanjers. Met de ondertekening van een overeenkomst verbinden beide partijen zich voor drie seizoenen aan elkaar.… lees verder..
05 dec 2018

23e Sfixx Solar Montferlandrun

Adri en André van de projectcommissie mochten op zondag 2 december voorafgaand aan de 23e Sfixx Solar Montferlandrun een mooie cheque in ontvangst nemen. Dankzij de lopers van de run en de sponsoren kon Carlo Jansen van de organisatie een cheque van 1350 euro… lees verder..
07 nov 2018

KrampRun 2018 een groot succes

Al jaren vindt in september de KrampRun plaats. En al die jaren is Kanjers voor Kanjers als goed doel hieraan verbonden. Op 8 september 2018 vond de achtste editie van deze populaire run plaats. Heel veel enthousiaste deelnemers, een zeer goede organisatie,… lees verder..
29 okt 2018

Jubilerend Grol verrast Kanjers voor Kanjers

Tijdens de jubileumweek van de 100-jarige S.V. Grol is er een collecte gehouden, waarvan de opbrengst bestemd was voor Kanjers voor Kanjers. Er is in dit jubileumjaar niet alleen aandacht voor de eigen vereniging, maar men wilde ook wat doen voor met name de… lees verder..
12 sept 2018

Ludieke winkelwagenrace voorafgaand aan de KrampRun

Voorafgaand aan de KrampRun had de VOV (Varsseveldse Ondernemers Vereniging) een winkelwagenrace georganiseerd. De opbrengst van deze race - 300 euro - werd als spontane gift overhandigd aan enkele vertegenwoordigers van Kanjers voor Kanjers. We zijn al 8… lees verder..
20 juni 2018

Slag om Nijverdal / Ride4aSmile

Op 27 mei vond de Slag om Nijverdal / Ride4aSmile plaats. Dit sportieve evenement werd georganiseerd door studenten van de Saxion Topsport Academy, opleiding Sportmarketing. Eén van die studenten is Wiebe Scholten, tevens renner van het Kanjers voor Kanjers… lees verder..
03 mrt 2018

2e Kiwanis City Swim op 27 mei 2018 in Doetinchem

Op 27 mei 2018 zal de 2e Kiwanis City Swim in Zwembad Rozengaarde te Doetinchem plaatsvinden. Met dit evenement wil men - samen met Kanjers voor Kanjers - een nieuw paard kopen voor manege Zandewierde, zodat kinderen met een beperking heerlijk ontspannen… lees verder..
03 mrt 2018

Kanjers voor Kanjers één van de goede doelen bij Nedap

Enige tijd geleden werden we verrast door Michiel Klitsie, werknemer bij Nedap. Hij had een cheque voor ons namens het personeel van Nedap! De rente van het geld uit de personeelspot wordt besteed aan goede doelen, die door de werknemers worden voorgedragen.… lees verder..
28 feb 2018

Vrijwilligers gezocht!

Het doel van Kanjers voor Kanjers is kinderen voor wie dat niet vanzelfsprekend is laten sporten en spelen. Omdat je als kind spelen mag! Sinds de oprichting in 2009 is de stichting ieder jaar nog gegroeid en heeft zij vele kinderen in de Achterhoek blij… lees verder..
05 feb 2018

Gezellige kerstmarkt op de Meeander levert mooie cheque op

Voor het eerst organiseerde de basisschool Meeander in Varsseveld een kerstmarkt. Kanjers voor Kanjers werd hieraan gekoppeld als goed doel, voorgedragen door Christine Veldhorst. Zij is lid van de ouderraad en oud-deelneemster aan de Tristan Hoffman… lees verder..
03 feb 2018

VSO Klein Borculo doneert aan Kanjers voor Kanjers

Eind december 2017 werd er door de leerlingen en de docenten van VSO Klein Borculo een kerstmarkt, een lesmarathon en een kerstloop gehouden. Ze hadden zich ten doel gesteld een mooie opbrengst te realiseren voor de Stichting Kanjers voor Kanjers. En dat is… lees verder..
19 jan 2018

Record opbrengst KrampRun 2017

KrampRun steunt stichting Kanjers voor Kanjers al jaren door de opbrengst van de enorm populaire Run te schenken aan de Achterhoekse stichting. Kinderen voor wie het niet vanzelfsprekend is te laten sporten en spelen: dat is de doelstelling van Kanjers voor… lees verder..
03 jan 2018

Kerstmarkt De Drie Linden levert mooie cheque op voor Kanjers voor Kanjers

Zelfgemaakte kerstbakjes , allerlei lekker eten , kaarsen etc..... Van alles werd er verkocht tijdens de Kerstmarkt van OBS De Drie Linden in Silvolde. De kinderen waren er erg druk mee geweest en heel belangrijk.... ze hebben er heel veel plezier aan… lees verder..
01 nov 2017

Sponsoravond bij Kramp in Varsseveld

Op 26 oktober jl. organiseerde Kanjers voor Kanjers haar sponsoravond. Sponsor Kramp in Varsseveld wilde graag gastheer zijn voor deze avond waarbij een kijkje in de keuken mogelijk wordt gemaakt. Directeur Hans Scholten vertelde de aanwezigen vol… lees verder..
11 sept 2017

Peter Hulshorst nieuwe voorzitter Kanjers voor Kanjers

Na het vertrek van Michelle Arink als voorzitter van onze stichting is het bestuur op zoek gegaan naar een nieuwe voorzitter.Wij zijn erg blij te kunnen melden dat Peter Hulshorst deze uitdagende functie met veel plezier heeft aanvaard. Peter stelt zich… lees verder..
22 juli 2017

Omloop van Goossens levert ruim 2000 euro op!

Zondag 9 juli jl organiseerde Goossens Tweewielers Groenlo voor de eerste keer een fietstocht voor zowel de 'gewone' fietsers als deelnemers op een racefiets. Deelnemers aan deze tocht konden kiezen uit drie afstanden. Het mooie weer en de prachtige routes… lees verder..
12 juli 2017

KANJERSDORP ACHTERHOEKS HIPPISCH FESTIJN zoekt KANJERS

Nieuwe dimensie aan kinderactiviteiten bij Achterhoeks Hippisch Festijn 2017 Tijdens het Achterhoeks Hippisch Festijn 2017 op zondag 17 september aanstaande in Varsseveld geeft stichting Kanjers voor Kanjers het kinderdorp een nieuwe invulling met een extra… lees verder..
11 juni 2017

Seesing Personeel Achterhoek Cup 2017 doneert aan Kanjers voor Kanjers

10 juni jl was de finaledag van de Seesing Personeel Achterhoek Cup. Aan dit voetbaltoernooi -dat dit jaar voor de vijfde keer plaatsvond- wordt ieder jaar een goed doel gekoppeld. Hoe mooi is het dat Kanjers voor Kanjers, de Achterhoekse stichting die sport… lees verder..
27 mrt 2017

Univé Oost schenkt Kanjers voor Kanjers € 1000,--

Blij verrast waren we door de gift die we kregen van Univé Oost in verband met het 12,5 jarig jubileum van één van hun medewerksters.Dank jullie wel Kanjers van Univé - daar plukken "onze" kinderen de vruchten van. lees verder..
09 mrt 2017

Samenwerkingsverband Stichting Onze Ballon en Kanjers voor Kanjers: feestelijke ballonvaart 26 maart 2017

Helaas zijn de weerberichten voor aanstaande zondag (19 maart) niet goed en daarom wijken we uit naar een week later (26 maart). Zondag 26 maart gaan we officieel het logo van Kanjers voor Kanjers op de luchtballon van Stichting Onze Ballon onthullen. In het… lees verder..
20 dec 2016

Santa Run Lochem: Kerstmannen lopen voor Kanjers voor Kanjers

Ook in 2016 werd de Santa Run Lochem gehouden, georganiseerd door de Rotaryclub Barchem en de Rotaryclub Berkel. Deze keer was Kanjers voor Kanjers als goed doel aan deze run gekoppeld. Bijna honderd deelnemers, als kerstman verkleed, legden het 3,9 km lange… lees verder..
12 dec 2016

Flessenbonactie levert € 220 op

Voorafgaand aan de Montferlandrun zijn we benaderd door Jelle Hengeveld uit Varsseveld. Hij is een paar maanden geleden begonnen met hardlopen en heeft zich ingeschreven voor de Montferlandrun.Hij zag dat wij als goed doel aan het event waren verbonden en… lees verder..
12 dec 2016

Deelnemers Montferlandrun doneren € 1250,=

Op zondag 4 dec werd de 21e Pfixx Solar Montferlandrun gehouden met als start en finishlocatie 's-Heerenberg.Wij van de Stichting Kanjers voor Kanjers waren voor de tweede keer als goed doel verbonden aan dit loopevenement in de gemeente… lees verder..
10 dec 2016

Een Sinterklaascadeau voor Kanjers voor Kanjers

Al jaren bezoeken Sint en de Pieten van de penitentiaire inrichting in Zutphen kinderen in de omgeving. Het geld dat ze hier mee ophalen schenken ze elk jaar aan een goed doel dat iets doet voor kinderen. Dit jaar was Kanjers voor Kanjers de gelukkige. Nadat… lees verder..
07 dec 2016

Fantastische opbrengst Kramp Run 2016

Ook dit jaar werd in Varsseveld de Kramp Run gelopen. En ook dit jaar was de opbrengst van de Run bestemd voor Kanjers voor Kanjers. Hans Scholten en Reinier Slöetjes van Kramp Nederland overhandigden een cheque van maar liefst € 10.000,-- aan onze stichting.… lees verder..
05 dec 2016

Dames Golfclub Winterswijk doneren aan Kanjers voor Kanjers

Een groep dames die op de dinsdagmiddag golfen bij de Golfclub Winterswijk hebben…
18 nov 2016

Kiwanis Doetinchem overhandigen cheque van € 5000,-

Op 18 september werd in Doetinchem de Kiwanis City Swim georganiseerd. Dit was een groot…
05 nov 2016

Sanovo Technology Aalten doneert aan Kanjers voor Kanjers

Zaterdag 25 september vierde Sanovo Technology Netherlands uit Aalten haar 60-jarig…
29 okt 2016

Jelle van Gorkom geeft cheque aan Kanjers voor Kanjers

Tijdens de Olympische Spelen in Rio de Janeiro won onze ambassadeur Jelle van Gorkom…
20161012 115616
13 okt 2016

Sport en Bewegen Graafschap College sport ruim € 4.000,- bij elkaar voor Kanjers

Woensdag 12 oktober is het eindelijk zo ver. De officiële chequeoverhandiging van de…
123 0029 verkleind
31 aug 2016

NSGK & Kanjers voor Kanjers bundelen krachten: buurtplein voor Basisschool Octa

Vandaag is een feestelijke dag. Want de Nederlandse Stichting voor het Gehandicapte Kind…
13 juni 2016

Communicantjes zamelen lege flessen in voor Kanjers voor Kanjers

De communicantjes van drie basisscholen in 's-Heerenberg hebben onlangs een actie op touw…
Goede doelen markt Beek 22 03 2016
14 apr 2016

Basisschool het Rondeel in Beek steunt Kanjers met Goede doelen markt

22 maart organiseerde Basisschool het Rondeel in Beek een Goede doelen markt. Kanjers…
02 mrt 2016

Vrijwilliger Maikel Sellink 'Achterhoeker van de maand'

Nietsvermoedend was onze vrijwilliger Maikel Sellink vanochtend aanwezig bij Optimaal FM…
zes 800
22 feb 2016

Zesdaagse Rotterdam: succes voor Kanjers voor Kanjers

Prachtige opbrengst voor Kanjers Voor Kanjers tijdens de Staatsloterij Zesdaagse…